Lantech

Тайванська компанія Lantech Communications, головний офіс якої знаходиться у технологічному парку Нейху
в Тайбеї, є провідним гравцем на ринку комунікаційних продуктів для використання в індустріальних інформаційних системах. Компанія накопичила дуже суттєвий досвід розробки, виготовлення та постачання пристроїв, що надають можливість розгортання Ethernet-сервісів у виробничих цехах, у комунікаційних системах на транспорті, в інфраструктурі систем безпеки та в будь яких інших середовищах де обладнання експлуатується в складних умовах.

Компетенція виробника підтверджується десятками тисяч ефективних впроваджень у проектах
в промисловості, енергетиці, на транспорті, включно зі залізничним та водним, в системах управління інженерними службами будівель, рішеннях безпеки та системах відеоспостереження. Обладнання Lantech використовують компанії CNN, Google (Loon Project), TSMC, Стенфордський університет, університет Вюрцбурга, метрополітени Бангкоку, Сіднею, Гонконгу, найбільші європейські виробники автобусів Volvo, Scania, Mercedes Benz и MAN. Залізничні компанії багатьох країн, зокрема в Республіці Корея, Франції та Японії, встановлюють пристрої Lantech в рухомому складі, включно зі швидкісними поїздами, а також в колійних системах. Зокрема, обладнанням Lantech оснащуються поїзда Hyundai Rotem, які постачаються до США.
Більш детальну інформацію Ви можете отримати з презентації щодо застосування продуктів Lantech в типових проектах по всьому світі.

Продуктовий портфель Lantech Communications містить понад 2000 моделей та модифікацій пристроїв.
Це некеровані та керовані промислові комутатори Ethernet, промислові маршрутизатори, в тому числі
з підтримкою WiFi 802.11ac и LTE, промислові пристрої що забезпечують живлення клієнтського обладнання
по інфраструктурі Ethernet (Power over Ethernet, PoE), промислові медіаконвертори, мережеве обладнання
для енергетики, мережеве обладнання для транспорту, спеціалізовані пристрої, аксесуари для комунікаційного обладнання, а також програмне забезпечення.

Продукція Lantech розповсюджується у всьому світі через партнерську мережу, роботу якої координують регіональні офіси на Тайвані, в США та в Німеччині.

Компанія, що була причетною до формування сегмента IP-рішень для комунікаційних мереж на промисловому виробництві, незмінно фокусується на інноваціях. Lantech безперервно здійснює вдосконалення продуктів, додає нові функціональні можливості відповідно до вимог клієнтів.

Lantech постійно пропонує нову продукцію. Запуску будь якого нового продукту передує інтенсивний цикл тестування функціональних можливостей, продуктивності обладнання, продуктивності програмного забезпечення, безпеки, характеристики яких мають відповідати найбільш вибагливим сучасним вимогам
до комунікаційних рішень. При тестуванні використовуються найбільш сучасні засоби та методики, розроблені галузевими лідерами в сфері такого тестування. З огляду на призначення пристроїв Lantech для роботи
в складних умовах здійснюється тестування стабільності функціонування, в ході якого обладнання зазнає впливу ударів, вібрації та інших несприятливих факторів. Незалежними органами сертифікується відповідність нормативним вимогам, що визначають специфіку застосування обладнання в рухомому складі рейкового транспорту, на автомобільних транспортних засобах, на морському транспорті, в енергетиці, на виробництвах
з підвищеною пожежно- та вибухонебезпекою.

Якість компонентів, що використовуються у виробництві, як і якість готової продукції мають для Lantech особливе значення. Цього вимагає специфіка сфери застосування продуктів, і на цій основі формуються міцні стосунки з клієнтами. Підтвердженням якості виступає гарантійна підтримка, яка для промислових комутаторів, маршрутизаторів та конверторів забезпечується протягом 5 років від моменту постачання, для комерційного обладнання – на протягом 2 років, для допоміжних пристроїв (блоки живлення чи SFP) – протягом 1 року.

Lantech має заслужену репутацію клієнторієнтованої компанії, адже особливу увагу приділяє ефективній взаємодії з партнерами, формуванню довірчих відносин, наданню професіональної та своєчасної підтримки.

Більш детальну інформацію щодо промислових комутаторів та промислових маршрутизаторів Lantech можна отримати у компанії Insolutions – офіційного майстер-дистриб’ютора, що є представником бренда в Україні, Азербайджані та Грузії.


  • +380504013013 +380444009909
  • Пн—Пт
Дорогие друзья!

К сожалению, Ваш браузер не поддерживает современные технологии используемые на нашем сайте.

Пожалуйста, обновите браузер, скачав его по ссылкам ниже, или обратитесь к системному администратору, обслуживающему Ваш компьютер.

Internet Explorer

от Microsoft

Chrome

от Google

Safari

от Apple

Opera

от Opera Software

Firefox

от Mozilla