Tadiran Telecom

Понад 50 років компанія Tadiran Telecom пропонує свої телекомунікаційні рішення
у більш ніж 40 країнах. Добре розвинена глобальна дистриб’юторська мережа Tadiran нараховує понад 200 бізнес-партнерів. Клієнтами компанії є понад 120 000 підприємств та організацій будь якого масштабу, що функціонують у різних сегментах ринку. Зокрема, до числа клієнтів входять найбільші в світі корпорації та організації.

Лінійка продуктів компанії Tadiran, що призначені для побудови комунікаційних систем, містить повний спектр продуктів та рішень включно з сучасними IP-платформами та контакт-центрами, терміналами, програмним забезпеченням, а також засобами управління. Все це надає можливість будь де у світі реалізовувати потребу замовників у високоякісному зв’язку, ефективність функціонування якого забезпечують всеосяжні підтримка
та сервіси.

Tadiran Telecom зосереджується на суцільній інтеграції з системами й абонентськими пристроями сторонніх виробників, зокрема з платформами традиційної телефонії, гарантуючи гнучкість, надійність та високу захищеність зв’язку.

З огляду на необхідність реагувати на вимоги ринку, які постійно змінюються, компанія приділяє особливу увагу дослідженням та розробці. У цій діяльності Tadiran незмінно виходить з необхідності використання «зелених» технологій з огляду на важливість захисту навколишнього середовища.

Tadiran Telecom висуває високі вимоги до якості, що стосуються будь яких аспектів діяльності компанії.

Tadiran Telecom – це приватна компанія, яка входить до Afcon Holdings, що в свою чергу є частиною Shlomo Group, великого конгломерату з різноманіттям бізнесів у індустріальному секторі та сфері надання послуг.
У Tadiran Telecom є корпоративні регіональні офіси в Ізраїлі, Індії, Китаї та США, а також дослідницькі центри
в Ізраїлі та Китаї.


  • +380504013013 +380444009909
  • Пн—Пт
Дорогие друзья!

К сожалению, Ваш браузер не поддерживает современные технологии используемые на нашем сайте.

Пожалуйста, обновите браузер, скачав его по ссылкам ниже, или обратитесь к системному администратору, обслуживающему Ваш компьютер.

Internet Explorer

от Microsoft

Chrome

от Google

Safari

от Apple

Opera

от Opera Software

Firefox

от Mozilla