Каталог DrayTek DataBook 2022: продукти для високопродуктивних мереж

Компанія DrayTek опублікувала каталог DataBook 2022, що представляє оновлення продуктових лінійок, які орієнтовані на реалізацію високопродуктивних мережевих рішень. У таких оновленнях втілюється незмінний курс компанії на впровадження інновацій, що є одним з основних стратегічних напрямків у бізнесі. У сфері розробки (R&D) задіяні 55% від загальної кількості співробітників DrayTek. За рахунок цього компанія є спроможною своєчасно реагувати на стрімкий розвиток технологій, суттєво випереджаючи конкурентів. DrayTek пропонує споживачам високоякісні продукти з оптимальним сполученням функціональності та інновацій.

Серед новинок, що представлені в каталозі DrayTek DataBook 2022, які за планами віробника мають вийти на ринок до кінця поточного року, – нові моделі маршрутизаторів з WAN-інтерфейсами SFP для під’єднання до оптичних мереж, нові пристрої стандарту IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), нові серії комутаторів, якими підтримується передача даних з максимальною швидкістю 10 Гбит/с чи 2,5 Гбит/с, в тому числі у всіх портах, а також пристрої, що підтримують PoE++.

Разом з інформацією щодо новинок каталог містить відомості стосовно продуктів, які наразі є доступними до замовлення.

Компания DrayTek відчутно присутня на європейському ринку. Відповідно значна увага приділяється моделям маршрутизаторів, що підтримують найбільш швидкісні технології доступу по цифровим абонентским мідножильним линіям включно з G.Fast, VDSL2 35b Super Vectoring, ADSL2+. Це підтверджується на сторінках DrayTek DataBook 2022. Серед моделей DSL-маршрутизаторів, що представлені в каталозі, є нова серія Vigor2763, що надає можливість реалізувати високоефективні підключення до WAN з використанням технологій VDSL2/ADSL2+.

Каталог DrayTek DataBook 2022 доступний за посиланням.

Більш детально з брендом DrayTek Ви можете ознайомитись за посиланням.

Майже повний асортимент продукції DrayTek наявний на складі у Києві. Розроблені та впроваджуються нові логістичні ланцюги постачання обладнання DrayTek в Украину.