Каталог DrayTek DataBook 2023: високопродуктивні рішення для будь якого підприємства

Опубліковано каталог DrayTek DataBook 2023, що відображає поточний стан у розвитку продуктових лінійок, які пропонує компанія. Ці лінійки орієнтуються на реалізацію високопродуктивних комунікаційних мережевих рішень для підприємств будь якої категорії.

Приклади рішень наведені у наступних схемах:

Головний офіс великого підприємства

Регіональний підрозділ/офіс середнього підприємства

Мале підприємство, локальний офіс/торгова точка

Як і попередні видання каталогу DrayTek DataBook 2023 містить відомості стосовно продуктів, що наразі є доступними до замовлення, а також знайомить з новинками, які за планами виробника мають вийти на ринок до кінця поточного року.

Серед новинок, на особливу увагу заслуговує нова серія VPN-концентраторів корпоративного класу Vigor3912, більш продуктивних порівняно з пристроями, що наразі пропонуються. Модель з індексом S складі цієї серії топових маршрутизаторів буде оснащуватись SSD-накопичувачем.

Пропозицію точок доступу стандарту IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) поповнить VigorAP 1062C. Це пристрій, який спроможний буде забезпечувати здійснювати передачу даних з сукупною швидкістю до 6000 Мбіт/с (Wi-Fi класу AX6000).

А в лінійці комутаторів DrayTek з'явилася нова модель VigorSwitch PQ2121xb – мультигігабітним пристроєм з підтримкою PoE++.

Новинки є втіленням незмінного курсу компанії на впровадження інновацій, що є одним з основних стратегічних напрямків у бізнесі. У сфері розробки (R&D) задіяні 55% від загальної кількості співробітників DrayTek. За рахунок цього компанія є спроможною своєчасно реагувати на стрімкий розвиток технологій, суттєво випереджаючи конкурентів, та пропонувати споживачам високоякісні продукти з оптимальним сполученням функціональності й інновацій.

Каталог DrayTek DataBook 2023 доступний за посиланням.

Більш детально з брендом DrayTek Ви можете ознайомитись за посиланням.

Майже повний асортимент продукції DrayTek наявний на складі у Києві. Розроблені та впроваджуються нові логістичні ланцюги постачання обладнання DrayTek в Україну.