Показові приклади у впровадженні обладнання Lantech на рейковому та автомобільному транспорті

На сайті Lantech Communications опубліковані два нових флаєри, які знайомлять з найбільшими успішними впровадженнями продукції компанії у рухомому складі рейкового й автомобільного транспорту.

Окремо з числа успішних впроваджень, що наведені у флаєрі Railway Success Stories, слід відзначити використання комутаторів TPES-R6616XT у потягах ICE 1, ICE 2, ICE 4, BR411, IC 2 Dosto німецького залізничного оператору Deutsche Bahn. Комутатори Lantech працюють у десятигігабітній мережевій магістралі потягу, на базі якої здійснюється функціонування Wi-Fi для пасажирів, пасажирської інформаційно-розважальної системи, а також реалізуються інші сервіси.

Також особливої уваги заслуговує використання комутаторів Lantech TPGSL6416XTR та TPGS-L6424XTR у найбільшому проекті з модернізації потягів у Великій Британії. Це потяги Avanti West Coast Pendolino залізничного оператору Virgin Trains.

У 2023 році комутатори TPGS-R6608XFT постачаються для розгортання мережевої магістралі у нових потягах Amtrak Acela II, що курсуватимуть по північно-східному коридору США.

На обладнанні Lantech реалізоване комплексне мережеве рішення для потягів метро на лініях Mass Rapid Transit у Сінгапурі. Це рішення, що базується на VPN-маршрутизаторах та Ethernet-комутаторах, поєднує у єдиній інфраструктурі бездротові та проводові сегменти.

Sydney Metro – автоматизована система швидкого транспорту, потяги якої надсилають у зовнішні системи відео- та аудіопотоки та дані телеметрії, використовуючи маршрутизатори Lantech TWMR-5002. За одним сценарієм відбуваються обмін даними з бездротовою мережею об’єкту, де потяг перебуває достатньо тривалий час (у депо або на кінцевій станції). Зв’язок забезпечує Wi-Fi модуль маршрутизатора. Інший сценарій полягає у підключені до мобільної мережі LTE через вбудований в маршрутизатор модем для обміну даними на маршруті або для забезпечення резервного каналу.

У флаєрі Vehicle Success Stories найбільш цікавою є згадка про вибір комутаторів TPGS-L6216XT для використання у безпілотних таксі китайської компанії DiDi.

Комутатори Lantech IES-0008B та IES-0016 встановлюються у автобусах найбільшим ізраїльським виробником Merkavim. Ці пристрої формують комунікаційне середовище для бортової системи відеоспостереження, системи оплати проїзду та пасажирської інформаційно-розважальної системи. Таким саме чином використовуються комутатори IPES-5416T у автобусах, що курсують маршрутами оператора TUSSAM у Севільї (Іспанія), а також комутатори IES-0008B у міських автобусах Любляни (Словенія).

Флаєри Railway Success Stories та Vehicle Success Stories є складовою інформаційної кампанії, яку Lantech Communications провадить з метою більш детального інформування щодо реалізації мережевих рішень для використання у певних галузях чи застосування певних комунікаційних технологій. З початку цього року були опубліковані флаєри, у яких наглядно представлені рішення для залізниць, автомобільного транспорту, інтелектуальних транспортних систем, а також бездротові рішення. Флаєри можна скачати за посиланням.