Поповнення колекції нагород DrayTek у 2023 році

За підсумками року, компанія DrayTek отримала чергову, вже чотирнадцяту нагороду PC PRO Technology Excellence Award у категорії Best Router Manufacturer. Відзнаки Technology Excellence Award надаються за результатами дослідження пропозицій на ринку інформаційних технологій, яке щорічно провадить британське видання PC PRO. Компанія DrayTek вчергове відзначена як найкращий виробник маршрутизаторів. На церемонії вручення нагороди було підкреслено, що DrayTek пропонує великий вибір маршрутизаторів Vigor, які вирізняються якістю та ефективністю функціонування, а також всеосяжним, добре продуманим набором функцій, завдяки чому кожна модель найкращим чином відповідає вимогам споживачів.

Взагалі поточний рік є визначним для DrayTek з огляду на поповнення колекції нагород, якими вже 26 років відзначаються здобутки компанії.

Відзнаці від PC PRO передувала нагорода CRN Channel Award 2023 від провідного видання CRN, яке публікує новини, інформацію та аналітику – всього, що стосується функціонування каналів розповсюдження інформаційних технологій у світі. Це видання, за підсумками 2023 року, визнало DrayTek кращим спеціалізованим виробником.

Ще компанія DrayTek отримала нагороду PCR Award від британського видання PCR як кращий виробник мережевого та комунікаційного обладнання.

Всі ці відзнаки є визнанням спроможності DrayTek пропонувати продукти з очевидними технічними перевагами, а також суттєвий внесок компанії у прогрес ринку загалом.